خیلى دوست دارم به خودم بفهمونم که هى نفهم امتحان تاریخ مهم نیست ، امتحان محیط مهم نیست چرا اینقدر دارى اعصابتو خرد میکنه براش و از اون طرف مغزم میزنه تو سرم میگه نفهم تو معدل تاثیر میزار و با وجود این حجم از خرخون هاى اطرافت باید بمیرى و اصن باشه محیط مهم نباشه تاریخ مهم نباشه واقعا چه توجیحى براى شیمى که گند زدى و زبانى که قرار فردا گند بزنى دارى ؟! 

سر امتحان محیط ناظممون اومد سر کلاس ، گفتم خانم فلانى دبیر نمیاد سر کلاس فلان چیزو نگفته سر امتحان داده بچه ها هم اعتراض هایى مبنى بر اینکه جواب هایى که به ما داده با تجربیا خیلى فرق میکنه و اینا !!!! میدونید برکشت چى گفت گفت بلاخره شما باید کتاب رو یه ورق زده باشید و دیده باشید این تعریف و اینکه سرتون تو برگه ى خودتون باشه ! دبیر محیط براى امتحان محیط سوال داده بود گفته بود فقط سوال هارو بخونید و وقتى من این جواب رو از ناظم شنید نمیتونید اصلا تصور کنید قیافه ى منو اصلااا 

میدونید از وقتى اومدم تو این مدرسه هر لحظه بیشتر حالم ازش بهم میخوره وقتى بچه ها رو میبینم که وقتى معلم میگه براى نگارش توضیحى هاى درس فلان و فلان و فلان و بخونید و تعدادى از بچه ها کل کتاب رو واو به واو حفظ میکنن که اگه یه وقت خانوم داد چیزى که گفته نمیده از اون درس ها بیستشون نشه نوزده و هفتادو پنج 

وقتى امتحان عربى داریم و به معلم میگم چرا وقتى میگى نصف فلان چیز نمیاد و ازون میارى و بهم میگه فقط تو چرا اعتراض میکنى و مگه بچه ها وقت اضافى دارن که اضافى بخونن و همون موقع پچ پچ هاى دوستات و کنارت میشنوى که میگن من کل درس و خوندم هیچ فلان چیزم خوندم 

وقتى قرار میزارن امتحان حسابان رو کنسل کنن و روز قبلش خودشون رو نابود میکنن که کنسل بشه و و میگن ما هیچى نخونیدم و اینا  و وقتى امتحان میدیم بیشتر بقیه ى موقع ها بیست داریم تو امتحان

سال دهم بودم سر کلاس زبان نشستم واقعا نمیتونید تصور کنید احساس میکردم من یه دبستانى هم که در میان انبوهى از دانشجو نشستم نصف بیشتر کلاس یک الا دو ترم مونده بود زبانشون تموم بشه خیلى ها داشتن برا ایلس میخوندن و تافل و این جور امتحانا میدونید واقعا جزو بد ترین لحظه هاى زندگیم بود 

میدونید روز اولى که اومدم تو این مدرسه تعداد رتبه ى زیر هزارش کورم کرد حرف هاى مردم مبنى بر اینکه بهترین مدرسه ى دخترونه ى تهرانه کورم کرد کاش یه نفر بود اون لحظه بهم نشون میداد این مدرسه چه به روزم میاره 

چجورى گند میزنه به قلبم ، چجورى با استرس میکشتم ، چجورى با یه مشت ادم نامرد دروغ گو قرار مواجه بشم ، چجورى قرار ناظمش با لحن مزخرفش گند بکشه به شخصیتم  

کاش و کاش و کاش و کاش .!

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها